Küçük Ev Dekorasyonu

Küçük Ev Dekorasyonu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Küçük alanları dekore ederken, eşya seçimi, dekorasyon aksesuarı seçimi gibi konular uzmanlık gerektirmektedir. Alanlarımızı olduğundan daha büyük ve ferah göstermek için dikkat edilmesi gereken başlıca dekorasyon kuralları bulunmaktadır. Küçük Ev Dekorasyonu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler neler birlikte öğrenelim.

Küçük Ev Dekorasyonu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Küçük Ev Dekorasyonu, düşük metrekareye sahip evleri ferah, konforlu ve kullanışlı hale getirmek amacıyla yapılan dekorasyon uygulamalarına verilen isimdir. Dikkat edilmesi gereken birçok önemli dekorasyon kuralı bulunmaktadır.

Büyük bir evin olmaması, tarzını gösteremeyeceğin manasına gelmez. Küçük bir boşluk dekorasyon, yalnızca büyük bir  ev dekorasyonu gibi, yalnızca çalışıyor ve ne yaptığını değil, dizayn, yaratıcılık ve iyi bir göz gerektirir. Ve odak naturel olarak daha düşük Kare görüntüleri ile çalışırken azıcık değişik olacak olsa dahi, tasarımın umumi kurallar aşağı yukarı aynıdır. Söz veriyoruz, ufak bir alan büyük bir alan okuma olmak mecburiyetinde değil! Bu sebeple, yeni tek odalı dairenize nasıl şahsi bir dokunuş yapacağınızı anlamaya çalışıyor olun yahut çok geniş olmayan bir evde kısmı en iyi şekilde kullanmak için birtakım ipuçlarına gereksiniminiz olsun, ufak bir kısmı süslemek ve evinizi parlatmak için vereceğimiz ufak ev dekorasyonu tavsiyelerini öneme almanızı öneriyoruz. Küçük bir evde, çalışmak için o kadar az yer var ki, tasarımınızın karışması bilhassa basit. Bu kadar az Kare çekimde çok çok unsura sahip olmak, işlerin süratli bir şekilde karışmasına yol açabilir. Tüm bunların ortasında tasarımınızı yitirme riski vardır. Bunu akılda tutarak, niyetinizin açılmış kalmasını sağlamak için ekstra adımlar atmanız lazım olur. Bunu, işlevinizi tasarımınıza ilk koyarak yapabilirsiniz.

Tadilat Dekorasyon Uygulamaları

“Önce fonksiyonu koy” dediğimizde, “mobilyaların odayı taşımasına müsaade ver ” demek istiyoruz.” Her alanın estetik dokunuşlara gereksinimi olsa dahi, şunlar kanepe, masa yahut yatak çerçevesi gibi esas unsurlara art koltuk almalıdır. Önce onları yerine koy. İdeal bir dünyada, evinizin her bir işlevsel alanının hedefi yalnızca bir bakışta netleşecektir. Ne demek istediğimize bir misal için yukarıdaki resme bakın. Yine de, mobilya ve yönlü resim ipuçları yardımıyla, anne hayat alanından farklı bir çalışma ortamı olması gerekliliğini alenen söyleyebilirsiniz.

Küçük bir ev kurmak söz hususu olduğunda en büyük güçlük yeterli depolama kısmı bulmaktır. Şüphesiz taşınmadan evvela dekorasyon olsa dahi, büyük ihtimalle bir ev keşfetmek için lazım olan pek çok şey üstünde artan olacaktır. Dolaplar ve Dolaplar gibi standart depolama seçenekleri kuşkusuz lüzumlu olsa dahi, azıcık yaratıcı olmanız ve ansızın yerlere depolama seçenekleri eklemeniz gerekecektir. Bunu uygulamak için, ufak evinizin her santimini akılda tutarak gözden geçirin. Mevcut bir mobilya parçasına monte edilmemiş depolama kısmı ilave etmek yahut daha çok raf getirmek olsun, her yere depolama eklemenin bir yolunu düşünmek için kendinize problem. Tüm fikirlerinizi kullanmak mecburiyetinde değilsiniz, fakat büyük ihtimalle rastgele bir ilave işlevsellik için mesut olacaksınız.

Seramik Fayans Tadilatı

Küçük bir evde çalışmak için yalnızca sınırlanmış sayıda öğeniz olmasından, bunları titiz bir şekilde seçmeniz lazım olur. Burada, alana ne tür bir kıymet kattıklarına odaklanmalısınız. Fonksiyonel kıymet mi? Estetik kıymet mi? Yoksa her ikisi de mi? İdeal olarak, ufak bir ev tasarlarken, evinize getirdiğiniz her parça her ikisini de sunacaktır. Bunu nasıl başaracağınıza gelince, her şey stil ile cesurane gitmekle alakalı. Kalın renkler, desenler ve dokular içeren unsurları seçin.

Oyunuz
[Toplam: 5 Average: 5]

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }