Ev Tadilatı, Ofis Tadilatı, Tadilat Fiyatları

Laminat Parke Fiyatları | Parke Yenileme Maliyetleri

Laminat Parke Fiyatları, kullanılan malzeme kalitesi, renkleri ve dokularına göre değişmektedir. Türkiye’nin Tadilat Rehberi sitesi olarak sizler için, laminat parke modellerini ve fiyatlarını inceledik.

Mutfak Tadilat Fiyatlarını görüntülemek için tıklayınız.

Laminat Parke Fiyatları

laminat parke fiyatları

Laminat Parke, 8-14 mm arası kalınlıkta bulunan, yapay bir yer kaplama malzemesidir. Doğal ahşap yani lamine parkelere kıyasla daha ucuzdur. Görünümü ise günümüzün teknolojisi ile birlikte, masif ahşap parkelere benzemektedir.

Parke döşeme fiyatları, il bazında kullanılan malzeme kalitesine ve laminat parke döşemesi yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Aşağıda güncel haliyle bilgilendirme amaçlı hazırlamış olduğumuz, laminat parke fiyatlarını inceleyebilirsiniz. (İşçilik hariç tutarlardır.)

Laminat Parke KalınlığıMetrekare Fiyatı (işçilik hariç)Parke Paketi Fiyatı
6 mm 34 TL59 TL
8 mm37 TL67 TL
10 mm 53 TL95 TL
12 mm62 TL107 TL

Laminat Parke M2 Fiyatları

Laminat Parke M2 Fiyatları, metrekare hesabına göre gerekli parke ölçüsü ile işçilik bedellerinin toplamını ifade etmektedir. İşçilik dahil parke yenileme fiyatları tablomuz ise şu şekildedir. İçeriklerimizin bilgilendirme amaçlı olup, sizleri piyasa hakkında bilgilendirme niteliği taşıdığını tekrar belirtmek isteriz.

Laminat parke işçiliği 2021 ücretleri, parke süpürgelikleri ve laminat parke altı izolasyon şiltesi dahil olarak metrekare başına ortalama 6 TL ila 10 TL arasında değişmektedir.

Laminat Parke KalınlığıMetrekare Fiyatı (işçilik dahil) + Süpürgelik + Parke Altı Yalıtım Şiltesi
6 mm 42 TL
8 mm46 TL
10 mm 60 TL
12 mm71 TL

Parke Yenileme Hesabı Aracı

Tadilat rehberi olmak amacıyla çıktığımız bu yolda çalışmalarımıza tadilat maliyet hesaplama araçları ile devam ediyoruz. Sitemizdeki linkler üzerinden hesaplayıcı araçlarımızı görüntüleyebilir, evlerinizde yaptıracağınız tadilat işlemleri hakkında önemli bilgiler edinebilirsiniz. Ek olarak, menü üzerinde bulunan soru cevap sekmesi ile sorularınızı direkt olarak ücretsiz şekilde tadilat ustalarına sorabilirsiniz.

Parke Yenileme Fiyatlarını web sitemiz üzerinde bulunan parke tadilat fiyatları hesaplama aracından görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, menü üzerinde soru-cevap sekmesine tıklayarak tadilat ustalarından evinizdeki tadilat sorunları hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Fiyatlara KDV ve işçilik giderleri dahil edilmemiş olup bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. İçeriklerimiz tadilat yaptırmak isteyen kişilerin bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulmaktadır. Tadilat problemleriniz ve öğrenmek istedikleriniz için menü kısmından “soru-cevap” sekmesine tıklayarak tadilat ustalarına sorularınızı “ücretsiz” olarak iletebilirsiniz.
Oyunuz
[Toplam: 9 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir