Mutfak Tadilat Fiyatları

Mutfak Tadilat Fiyatları | Komple Mutfak Yenileme

Evlerimizin mutfakları, yemek yapan, mutfakta oturmayı seven ve özelliklede çalışan ailelerin bir araya geldi bir yaşam merkezidir. Komple mutfak tadilatı yaparken, mutfak dolabı modelleri seçiminden, mutfak fayans yenileme, mutfak sıhhi tesisat onarımına kadar birçok detay bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı belirleyerek Mutfak Tadilat Fiyatları hakkında bilgi edinebileceğiniz bir mutfak restorasyon rehberi hazırladık.

Tuvalet Yenileme Maliyeti | Tuvalet Tadilatı, okumak için tıklayınız.

Mutfak Tadilat Fiyatları

mutfak dolabı modelleri

Komple mutfak yenileme gibi işlemler gerçekleştirileceği zaman dikkat edilmesi gereken bazı maliyet kalemleri bulunmaktadır. Güncel Mutfak Yenileme Maliyetleri 15.000 TL ile 70.000 TL aralığında olmaktadır.

 • Mutfak Dolabı Fiyatları
 • Mutfak Tezgahı Fiyatları
 • Tesisat fiyatları
 • Parke, fayans yenileme maliyetleri

gibi tadilat fiyatı kalemleri en ciddi külfeti oluşturan tadilat kalemleridir.

Mutfak Tadilat Fiyatları listemiz şu şekildedir.

Küçük Mutfak Tadilatı Fiyatları5000 TL - 20000 TL
Standart Mutfak Yenileme Maliyeti15000 TL -30000 TL
Büyük ve Lüks Mutfak
Tadilatı
30000 TL - 75000 TL

Yukarıdaki fiyatlar mutfak tezgahı, dolabı, tesisatı, parke ve fayans işlemleri dahil ortalama komple mutfak yenileme fiyatlarını içermektedir.

Evlerimizin mutfağında yapacağımız yenilikler, tadilat projeleri evlerimizin maddi değerini arttıracağı gibi yaşam kalitemizi de aynı şekilde etkileyecektir. Mutfak dekorasyonu kadınların hassas olduğu konulardan birisidir.

Ofis Tadilatı Nasıl Yapılır, okumak için tıklayınız.

Mutfak Yenileme Hesaplama

Mutfak Yenileme Hesaplama aracımızı kullanarak mutfağınızda yapmak istediğiniz değişiklikler hakkında bir ön fiyat çalışması yapabilirsiniz.

Mutfak tadilatı maliyetlerini etkileyen faktörler şunlardır;

 • Mutfağınızın büyüklüğü
 • Şekli (L, ada, düz mutfak vb.)
 • Tezgah malzemesi
 • Dolapların ölçüleri
 • Mutfak dolabı malzemesi (lake, mdf, ham ahşap, masif ahşap vb.)
 • Fayans, parke kalitesi
 • İşçilik

gibi kriterler mutfak yenileme fiyatlarını belirleyen unsurlardır. Türkiye’nin tadilat rehberi sitesinde, Mutfak Tadilatı Hesaplama aracını kullanarak mutfağınız için ortalama maliyetleri öğrenebilirsiniz. Buradan edineceğiniz bilgiler ışığında mutfak tadilatı ustaları ile görüşürken bir ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Tadilat hizmetleri veren firmalar, komple mutfak yenileme, tesisat onarımı, mutfak mobilyası imalatı gibi hizmetler vermektedir. Ödeme yöntemi olarak, kredi kartı ile taksitle mutfak tadilatı yapan firmalar bulunabilmektedir.

Mutfak Yenileme Fiyatlarını web sitemiz üzerinde bulunan mutfak tadilat fiyatları hesaplama aracından görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, menü üzerinde soru-cevap sekmesine tıklayarak tadilat ustalarından evinizdeki tadilat sorunları hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Fiyatlara KDV dahil edilmemiş olup bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. İçeriklerimiz tadilat yaptırmak isteyen kişilerin bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulmaktadır. Tadilat sorularınız ve öğrenmek istedikleriniz için menü kısmından “soru-cevap” sekmesine tıklayarak tadilat ustalarına sorularınızı “ücretsiz” olarak iletebilirsiniz.
Oyunuz
[Toplam: 7 Average: 5]

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir