tadilat ve dekorasyon

Tadilat Dekorasyon Uygulamalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tadilat Dekorasyon uygulamaları zorlu ve birçok dikkat edilmesi gereken detay barındıran süreçlerdir. Öncelikle, ihtiyaçların belirlenmesi, güvenilir tadilat firmaları ile çalışmak, maliyet hesabı yapılması etmenler başlıca dikkat edilmesi gereken konulardır. Türkiye’nin tadilat sitesi olarak sizler için bir çalışma hazırladık.

Mutfak Dolabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Tadilat Dekorasyon

tadilat dekorasyon

Tadilat Dekorasyon uygulamaları zorlu fakat ödüllendirici bir tecrübe olur. Projenizi etkin kılmak için en iyi ipuçlarımızı bir araya getirdik sevilmeyen bir mülkün dış görünüşüne bakabilir ve gizli potansiyelini görebilirseniz, bir yenileme projesi hayalinizdeki eve giden yol olur.

Ancak, bir evi tadilat etmek söz hususu olduğunda, yalnızca birkaç kolay yanılgı yaparsanız, bir düş projesinin kabusa dönüşmesi çok basittir. Sonuçta, yenileme projeleri pak bir sayfa ile başlamaz, bu nedenle evinizle, bilhassa de bütçenizi sınırlarına kadar uzatabilecek eski bir mülkle alakalı bir dizi problemi miras aldığınızı görebilirsiniz.

Yukarıdaki nedenlerden dolayı, bir evin yenilenmesi komplike olur ve öngörülemeyen problemlere ve masraflara meyilli olur, bu nedenle iyi hazırlanmış olmak etkin bir projenin anahtarıdır. Projenizi etkin kılmak ve yenileme için doğru mülkü satın alabilmek için en iyi ipuçlarımızdan bazılarını bir araya getirdik.

Bir yapı incelemesi, yeni bir çatı ihtiyacı yahut nemli yahut yapısal hareket gibi problemler gibi mühim problemleri vurgulayacaktır. Bu anket ayrıyeten gereksinim duyabileceğiniz başka anketleri de vurgulayacaktır (örneğin, hususi bir asbest raporu). Bir mülke çok çok alaka duyulduğunda, genellikle mühürlü tekliflere masraf. Emlakçı, bütün tekliflerin hangi tarihte ve saatte olması gerekliliğini size bildirecektir. Teklifinizi gönderirken, son teklifinizi bildiren bir mektup, avukatınızın detayları ve uygun olarak verecek vereninizden prensipte bir rehin öneriyi sağlamanız gerekecektir.

Laminat Parke Fiyatları | Parke Yenileme Maliyetleri

tadilat uygulamaları

Genellikle evin sahibine bir mektup yazmak, niçin iyi bir seçim yaptığınızı saptamak için ödeme yapar — zincir yok, büyük mevduat, ve benzeri. Ayrıca, bu mülkü niçin satın alabilmek istediğinize ve güvenilen bir seçim olduğunuza dair azıcık şahsi bilgi ekleyin. Mantık, aslında gereksiniminiz olandan daha çok şey satın alabilmek için para harcamamanız gerekliliğini belirler. Ancak, epey az gereç sipariş etmek ve birkaç fayans eksikliğiniz olduğu için işi erteleme tehlikesini alabilmek hatalı bir ekonomidir. Yenileme çalışmaları her daim beklediğinizden daha pahalıya mal olur. Bunun sebebi, çalışmaya başlayana ve bunları meydana çıkarana kadar birtakım problemlerin meydana çıkmaması, fakat genellikle öğelerin bütçeden unutulması yahut fikrinizi değiştirmeniz ve tasarımı yahut spesifikasyonu değiştirmenizdir.

Profesyonel tadilat firmaları ile çalışırken her daim bu maliyetleri karşılamak için %10-20 arasında bir ihtimal bırakın ve tamamıyla sarf etmek mecburiyetinde bekliyoruz. Ayrıca, insanların ara sıra dahil etmeyi unuttuğu, genellikle de girmek üzere tekliflere dahil olmayan pekçok ‘gizli’ maliyet vardır:

Çoğu gereç standart ambalaj ebadında gelir, bu nedenle izolasyon, Tuğla ve bloklar gibi pekçok şeyin yuvarlanması lazım olur. Harçlık kırılması için yapılmış, her ikisi de teslim sitede ve gereken müteahhitler biliyor. Yenileme projeleri için geri kazanılmış malzemeler daha dahi yüksek bir savurganlık faktörüne sahiptir.

İçeriğimiz sürekli olarak güncellenecektir. Soru, istek ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aklınıza takılan, cevap aradığınız tadilat sorunlarınızı menü üzerinden soru-cevap sekmesine tıklayarak tadilat ustalarına sorabilirsiniz.

Ev tadilatı fiyatları hesaplama araçlarımızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Oyunuz
[Toplam: 3 Average: 5]

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }